Rejsy

Chorwacja 2017

 

Brak wolnych miejsc

 

Termin: 7-14 października 2017

Trasa: Trogir > Dubrovnik > Korcula > Vis > Primosten > Trogir. Mapka trasy poniżej  (trasa może ulec zmianie ze względu na warunki meteorologiczne)

Jacht: GibSea 51 – 10 osobowy wygodny ale i dzielny jacht (zdjęcia poniżej)

Cena: 1600zł zawiera: czarter jachtu wraz z obowiązkowymi opłatami, opłaty portowe, opłaty za paliwo do jachtu. wyżywienie.
Cena nie zawiera: dojazdu – zorganizujemy się albo samochodami albo autokarem, ubezpieczenia – indywidualne ubezpieczenie turystyczne kosztuje ok 30zł,
kaucji zwrotnej – 1500E (167E na głowę), płatnej na miejscu przy odbiorze jachtu. Kaucja jest w pełni zwrotna po oddaniu jachtu.

Opis rejsu:

Rejs będzie miał charakter turystyczny, ale nie tylko. Sam przelot z Trogiru do Dubrovnika może zająć nam ok doby więc popływamy również nocą. Zobaczycie jak wyglądają nocne wachty, jak wygląda nawigacja i rozpoznawanie oświetleń w nocy. Popływamy między wysepkami chorwackimi, zwiedzimy wiele ciekawych miejsc. Zatrzymywać będziemy się zarówno w malowniczych portach Chorwacji jak i w pięknych dzikich zatoczkach na kotwicy.

Jacht jest komfortowy – wyposażony w 5 osobnych, zamykanych kabin dwuosobowych. Do każdej kabiny dołączony jest kingston (WC) z prysznicem i ciepłą wodą. Na jachcie znajduje się lodówka, piekarnik i wiele innych udogodnień.